Pomoc

Wysyłka 

Wszystkie zamówienia wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej UPS. Czas dostawy na terenie Polski nie powinien przekroczyć 2 dni roboczych. 

Koszt dla zamówień do 499pln - 15pln

Koszt dla zamówień od 500pln - Darmowy

Płatności

Płatności realizowane są przez popularne serwisy PayPal (paypal.com), PayLane (paylane.com) oraz tpay (tpay.com). Wszystkie płatności odbywają się za pomocą bezpiecznego połączenia SSL. Płatności za pomocą kart kredytowych obsługiwane są przez system PayPal, a nasza firma nie ma dostępu do danych kart kredytowych czy rachunków bankowych.

Zwrot lub wymiana 

Masz prawo do zwrotu lub wymiany towaru, ale tylko w przypadku kiedy towar zwrócony zostanie w takim samym stanie w jakim został wysłany, nie noszący znamion noszenia wraz z nienaruszonym opakowaniem. Ze względu na higienę, figi nie mogą być zwrócone lub wymienione. Towar należy odesłać na własny koszt w przeciągu 14 dni roboczych od daty doręczenia. Do zwracanego towaru należy załączyć wszelką niezbędną dokumentację (pobierz formularz zwrotu). Butik nie przyjmuje towarów odsyłanych jako listy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Środki zostają zwrócone na konto klienta do 14 dni od otrzymania zwrotu. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów opisane są w regulaminie.

Adres do zwrotów/wymian:

LE PETIT TROU
Koszykowa 14
00564 Warsaw, Poland
+48 538 272 292

Karta podarunkowa 

Możesz zamówić kartę podarunkową wartości 150 zł, 300 zł lub 500 zł., pakowaną w ekskluzywnym pudełku (zamów karte podarunkową). Jeśli masz już kartę podarunkową, to szczegółowe instrukcje, jak z niej korzystać możesz znależć w regulaminie.

Kontakt

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres email: customercare@le-petit-trou.com