Pomoc


Wysyłka 

Wszystkie zamówienia wysyłamy za pomocą firm kurierskich UPS (przesyłki krajowe) lub FedEx (przesyłki międzynarodowe). Czas dostawym na terenie Polski nie powinien przekroczy 3 dni roboczych, i 5 dni roboczych na terenie Unii Europejskiej.

Płatności

Płatności realizowane są przez popularne serwisy PayPal (paypal.com) i tpay (tpay.com). Wszystkie płatności odbywają się za pomocą bezpiecznego połączenia SSL. Płatności za pomocą kart kredytowych obsługiwane są przez system PayPal, a nasza firma nie ma dostępu do danych kart kredytowych czy rachunków bankowych.

Zwrot lub wymiana 

Masz prawo do zwrotu lub wymiany towaru, ale tylko w przypadku kiedy towar zwrócony zostanie w takim samym stanie w jakim został wysłany, nie noszący znamion noszenia wraz z nienaruszonym opakowaniem. Towar należy odesłać na własny koszt w przeciągu 14 dni roboczych od daty doręczenia. Do zwracanego towaru należy załączyć wszelką niezbędną dokumentację (pobierz formularz zwrotu). Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów opisane są w regulaminie.

Karta podarunkowa 

Możesz zamówić kartę podarunkową wartości 150 zł, 300 zł lub 500 zł., pakowaną w ekskluzywnym pudełku (zamów karte podarunkową). Jeśli masz już kartę podarunkową, to szczegółowe instrukcje, jak z niej korzystać możesz znależć w regulaminie (karta podarunkowa)

Kontakt

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres email: office@le-petit-trou.com