pomoc

METODY PŁATNOŚCI

Płatności realizowane są przez popularne serwisy transferuj.pl, PayPal oraz PayU. Możliwe jest płatność kartami kredytowymi, przelewem bankowym, lub za pomocą środków zgromadzonych w wyżej wymienionych serwisach. Wszystkie płatności odbywają się za pomocą bezpiecznego połączenia SSL na stronie systemu płatności. Nie mamy dostępu do danych Państwa kart kredytowych czy rachunków bankowych.

Za każdy podany zakup wystawiamy rachunek lub fakturę.

WYSYŁKA

Wszystkie zamówienia wysyłamy za pomocą firmy UPS. Kosz wysyłki to 17 zł, a czas realizacji to 2 dni robocze (od czasu finalizacji płatności). 

Szczegółowa informacja o koszcie dostawy jest widoczna po wyborze opcji "Zamawiam" w koszyku.

ZWROT/WYMIANA TOWARU

Masz prawo do zwrotu lub wymiany towaru, ale tylko w przypadku kiedy towar zostanie zwrócony w takim samym stanie w jakim został wysłany. Towar należy w takim wypadku odesłać na własny koszt w przeciągu do 10 dni roboczych. Należy w tym przypadku załączyć wszelką niezbędną  dokumentację (formularz zwrotu), oraz orginalne opakowanie które nie może być naruszone. Towar nie może mieć znamion noszenia. Nie dopuszczamy zwrotu lub wymiany towaru, który bedzie odesłany po upływie 10 dni roboczych lub nie spełni warunków uwzględnionych w regulaminie sklepu. 

FAKTURY VAT

Fakturę VAT za zakupiony towar wystawiamy na indywidualne życzenie Klienta po wypełnieniu formularza w czasie dokonywania zakupów online.

Kontakt

office@le-petit-trou.com
ul. Walecznych 41/11
03-916 Warszawa