O marce

Le Petit Trou to polska marka, która została założona w 2014 roku, przez Zuzannę Kuczyńską. W swojej ofercie posiada przede wszystkim bieliznę. Kolekcję uzupełniają stroje kąpielowe, bielizna nocna, oraz buty.  


Le Petit Trou zostało stworzone z myślą o kobietach, które chcą czuć się kobieco, modnie i komfortowo każdego dnia. Nazwa marki nawiązuje do charakterystycznych dla projektów wycięć. Bielizna Le Petit Trou wyróżnia się najlepszej jakości francuskimi i włoskimi materiałami oraz konstrukcją wzorów, jak i polską produkcją.


Wszystkie produkty zaprojektowane są tak, aby pobudzać zmysły i ciało. Stworzone z myślą o przyjemności, seksowne, ale nie w sposób dosłowny. Dużą wagę przywiązuje się do detali, dlatego wszystkie produkty zapakowane są w formie prezentu. Czarne eleganckie pudełka i woreczki sprawiają przyjemność zarówno klientowi, jak i obdarowanej osobie.


O marce pisano na łamach największych międzynarodowych edycji magazynów jak Vogue, Harper's Bazaar czy Elle. Doceniło ją również wiele znanych modelek, stylistek i infuencerek, które współtworzą piękny i spójny wizerunek marki. 


Le Petit Trou jest obecnie dostępne w 25 krajach, będąc częścią prestiżowych butików i wyselekcjonowanych portali internetowych, poszerzając swój zasięg z sezonu na sezon.